مناره های خاص

Porto

استراکچر گلدسته

استراکچر گلدسته

مناره سازی

مناره مسجد

گلدسته تک موذنه طرح قدیم

گلدسته طرح قدیم

 

انواع مناره

طراحی و ساخت انواع مدل های گلدسته و مناره مطابق با طرح پیشنهادی و سلیقه مشتری  درجنس های کاشی . استیل . آلومنیوم . مس . فایبرگلاس و …..

تقسیم بندی مناره ها :

در یك تقسیم بندی كلان، مناره ها به دو دسته تقسیم می شوند؛ یك دسته مناره هایی هستند كه واجد فضاهای داخلی فراوانند .گروه دیگر مناره هایی هستند كه فضای داخلی آنها محدود به همان فضایی می شود كه بتواند با پلكان مارپیچ، درون مناره را در خود جای دهد .می توان تجسم كرد مناره هایی كه فضای داخلی زیادی ندارند، برای یك كاركرد در نظر گرفته می شده اند كه این كاركرد می تواند پیام رسانی از هر نوع آن – و از  جمله اذان گفتن – باشد

انواع گلدسته هایی که در ایران ساخته می شوند

عموما گلدسته هایی که در ایران ساخته می شوند به 5 دسته گلدسته های تک موذنه ، گلدسته های دو موذنه ، گلدسته های سه موذنه ، گلدسته های مقرنس ( گلدسته امام حسین ) و گلدسته های ساخته شده با کاشی و مصالح بنایی می باشند.

در زیر به معرفی این نوع گلدسته ها می پردازیم و برای می پردازیم ، برای مشاهده و آشنایی بیشتر با هر یک از این انواع گلدسته ها بر روی تصاویر گلدسته های مورد نظر زیر کلیک کنید.

برای مشاهده انواع مناره های کوچک تک موذنه کلیک کنید.

مناره تک موذنه / گلدسته تک موذنه

 

برای مشاهده انواع گلدسته های دو موذنه کلیک کنید. ( ارتفاع 6.5 الی 12 متر )

مناره دو موذنه

 

برای مشاهده انواع نمونه کار های گلدسته های سه موذنه کلیک کنید.

مناره سه موذنه

 

برای مشاهده انواع گلدسته طرح مقرنس ( گلدسته امام حسین ) اینجا کلیک کنید.

 

مناره طرح مقرنس

گلدسته سازی

مناره سازی / گلدسته سازی / مناره تک موذنه / مناره دو موذنه / مناره سه موذنه / گلدسته دو موذنه / گلدسته سه موذنه / ساخت گلدسته / ساخت گلدسته مسجد / گلدسته یک موذنه

    مشاوره و استعلام قیمت